Odpowiadamy w ciągu maksymalnie 24h

Formularz wyceny

Zapraszamy do wypełnienia formularza. W odpowiedzi przedstawimy Państwu ofertę składającą się z kilku wariantów cenowych.

Szanowni Państwo,

prosimy wypełnić poniższy formularz. W odpowiedzi wyślemy wycenę pokazu dostosowanego do Państwa potrzeb. Zawsze staramy się przedstawic kilka opcji cenowych do wyboru oraz uwzględniamy wszystkie inne formacje, aby nic Państwa nie zaskoczyło przy finalizacji umowy.

2 + 9 =

Administratorem Twoich danych osobowych jest GROM AGA Agnieszka Jasińska , z siedzibą w 81-815 Sopot, ul. Kraszewkiego 32/60. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.