Odpowiadamy w ciągu maksymalnie 24h

Formularz wyceny

Zapraszamy do wypełnienia formularza. W odpowiedzi przedstawimy Państwu ofertę składającą się z kilku wariantów cenowych.

Szanowni Państwo,

prosimy wypełnić poniższy formularz. W odpowiedzi wyślemy wycenę pokazu dostosowanego do Państwa potrzeb. Zawsze staramy się przedstawic kilka opcji cenowych do wyboru oraz uwzględniamy wszystkie inne formacje, aby nic Państwa nie zaskoczyło przy finalizacji umowy.

12 + 9 =

Administratorem Twoich danych osobowych jest GROM AGA Agnieszka Jasińska , z siedzibą w 81-815 Sopot, ul. Kraszewkiego 32/60. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.