Klient indywidualny

Oferta Grom Fajerwerki

 

Wykonujemy pokazy fajerwerków na terenie całego kraju. Posiadamy wszystkie wymagane przez prawo certyfikaty i licencję, dlatego bez problemu zdobywamy wszystkie zgody dla danego pokazu.

pokazy na wesele

Dlaczego warto?

Wesele to jedno z najważniejszych momentów w życiu. Coś, co pamięta się do końca swoich dni. Moment który warto uczcić. Dlatego jest to doskonała okazja do zaprezentowania sobie i gościom profesjonalnego pokazu pirotechnicznego. Pokazu, który podkreśli wyjątkowość tego dnia.

W dalekiej Azji fajerwerki były wystrzeliwane aby odpędzić „złe duchy”. W naszej kulturze przeprowadzamy pokaz bardziej w celu podkreślenia „optymizmu”. Wesele to moment w którym wszystkie te rzeczy się łączą. W tym dniu z optymizmem patrzymy w przyszłość a i odgonić chochliki nie zaszkodzi 🙂

pokazy na inne uroczystości

Co oferujemy

Nasze przykładowe pakiety na uroczystości okazjonalne to wynik naszego wieloletniego doświadczenia. Można wybrać pakiet dostosowany do potrzeb i budżetu danej uroczystości. Każdy z nich zapewni niezapomniane emocję i pozostanie w pamięci oglądających. Oczywiście, jeżeli zaprezentowane pakiety są niewystarczające, jesteśmy w stanie stworzyć scenariusz pokazu dopasowany ściśle pod konkretne potrzeby klienta. Sami przygotowujemy wszystkie ładunki (posiadamy specjalistyczny sprzęt i umiejętności) dlatego nie ma dla nas ograniczeń. Dodatkowo, jesteśmy w stanie zapewnić wiele atrakcji towarzyszących które z pokazem sztucznych ogni, stworzą wyjątkowy spektakl.

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Czy na pokaz fajerwerków trzeba mieć jakieś zgody?

Nasza firma zadba o wszystkie aspekty pokazu – także te formalno-prawne. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz spełniamy wszystkie wytyczne narzucone przez prawo, dlatego zdobycie pozwoleń jest bezproblemowa.

Czy pokaz fajerwerków może odbyć się w czasie złej pogody?

Mamy najwyższej jakości sprzęt pozwalający tworzyć ładunki w najnowszej technologi, dlatego deszcz czy śnieg nie stanowi dla nas problemu. Oczywiście w czasie „urwania chmury” lub bardzo silnych wiatrów może być problem, ale mimo wieloletniej praktyki, nie zdarzyła nam się taka sytuacja – więc można przyjąć, że to sprawa marginalna i raczej się nie przytrafi.

Czy po pokazie zostaje bałagan?

Trochę tak. Oczywiście jeżeli to my organizujemy pokaz, to sprzątamy dokładnie po sobie. Jeżeli korzystacie Państwo z zestawów które sami odpalacie, to sprzątaniem zajmuje się we własnym zakresie 🙂

Czy fajerwerki są bezpieczne dla oglądających?

Tak, o ile zachowuje się zasad bezpieczeństwa i elementarnej logiki. Dobrze wykonane ładunki i wysokiej jakość sprzęt miotający, to podstawa bezpieczeństwa, dlatego używamy najlepszych rozwiązań na rynku. W czasie pokazu to my dbamy o bezpieczeństwo i w razie problemów, odpowiednio zareagujemy.

Profesjonalizm i doświadczenie

Dlaczego Grom Fajerwerki?

Działamy na rynku od 1995 roku. Zorganizowaliśmy tysiące pokazów pirotechnicznych. Nasz sprzęt i doświadczenie pozwalają nam przeprowadzać nawet najbardziej zaawansowane pokazy pirotechniki scenicznej – gdzie niezwykle ważna jest koordynacja z innymi punktami scenariuszu wydarzenia. Może poszczycić się wręcz legendarną rzetelnością. Dzięki skali produkcji w własnych pracowniach, ceny komponentów do fajerwerków ustalamy z samym producentem a nie pośrednikiem, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować niezwykle atrakcyjne ceny przy najwyższym profesjonaliźmie. Wybierając nas, mają Państwo pewność usługi na najwyższym światowym poziomie.

Niektóre miejsca w których wykonywaliśmy pokaz pirotechniczny

Sheraton Sopot
Grand Hotel Sopot
Hotel haffner Sopot
Chotel Chiński Zhong Hua Sopot
Tropikalna Wyspa Sopot
Hotel Willa Baltica Sopot
Muzeum Sopotu U Claszena
Nowotel Gdańsk Marina
Hipodrom Sopot
Restauracja Bulaj Sopot
Restauracja Parkowa Jelitkowo
Dom Wypoczynkowy Rzemieślnik Gdańsk
Tawerna Kliper Jelitkowo
Zatoka Sztuki Sopot
Dworek Admirał Sopot
Restauracja Piaskownica Sopot
Kościól Kujawska
Hotel Opera Sopot
Restauracja Goding Sopot
Restauracja Harnaś Sopot
Courtyard Waterfront Gdynia
Hotel Nadmorski Gdynia
Mercure Centrum Gdynia
Restauracja Baracuda Gdynia
Hotel Murat Reda
Restauracja Dzikie Wino Reda
Hotel Nadmorski – Gdynia
Kasyno Wojskowe – Gdynia
Bar Surf Spot -Kuźnica
Zajazd Jawor- Pruszcz Gdański

Sierakowice Dom Weselny
Hotel Victoria Bolszewo
Restauracja Kubicki Gdańsk
Hilton Gdańsk
Hotel Gniecki Przejazdowo
Osrodek Wczasowy Jantar
Willa Piaski – Piaski
Neptun Krynica Morska
Fala Stegna
Hotel Orle Sobieszewo
Scandic Gdańsk
Dwór Oliwski Gdańsk
Malinowy Ogród Gdańsk Osowa
Zajazd Korona Łegowo
Kozi Gród
Dom Rekolekcyjny Straszyn
Złota róza Gdańsk
Strzyża -Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Mercure Posejdon Gdańsk
Orchidea Chwaszczyno
Pan Tadeusz Chwaszczyno
Restauracja Kania Przodkowo
Gościniec Dla Przyjaciół Wyczechowo
Restauracja Pod Żurawiem Egiertowo
Dom Weselny Bardo Koleczkowo
Rumia Faltom
Rumia Restauracja Tequila
Zamek Rzucewo
Stara Cegielnia Rzucewo

Pałac Below Sławutówko
Kaszubska Strzecha Goreczyno
Koleczkowo Maciejka
Pensjonat Hippika Połchowo
Maciejka Koleczkowo
Dworek Oleńka Tuchom
Kielno Restauracja Gosia
Hotel Murat-Reda
Kozi Gród – Pomlewo
Kaszubska Strzecha- Goręczyno
Restauracja Bardo- Koleczkowo
Dwór Magnat- Bojano
Hotel Opera-Sopot
Hotel Haffner- Sopot
Piracka Plaża- Sopot
Restauracja Rucola-Sopot
Hotel Chiński-Sopot
Restauracja Estragon-Gdańsk
Hotel Holiday Inn-Gdańsk
Hotel Marina-Gdańsk
Restauracja Lukullus- Gdańsk
Hotel Neptun -Łeba
Hotel Lubicz- Ustka
Restauracja Kania-Przodkowo
Restauracja Roma-Tczew
Hotel Merkury-Straszyn
Hotel Gramburg-Zblewo
Zamek W Krokowej
Hotel Gdynia – Gdynia
Restauracja Rodizio – Gdynia

Przykładowe konfiguracje

Nasze zestawy

Poniżej znajdą Państwo nasze przykładowe pakiety na uroczystości okazjonalne. W cenę wliczone są wszystkie elementy pokazu: materiały, wizja lokalna miejsca, dokumentacja, zgody i poinformowanie odpowiednich urzędów, transport, dojazd, usługa właściwa i posprzątanie miejsca po pokazie. Dla miejsc znacznie oddalonych od siedziby firmy, cena może wzrosnąć o koszty dojazdu (ustalane indywidualnie).

A może samemu?

Zestawy do samoodpalania

Oferujemy także zestawy samoobsługowe do odpalania we własnym zakresie. Zestaw stanowi zwartą konstrukcję ładunków wraz z tubami miotającymi, odpalane lontem . Zestawy możemy przygotować na konkretne potrzeby klienta. Zestawy stanowią tańszą alternatywę do profesjonalnego pokazu, ale nie odbiegają znacznie jakością.

W celu poznania oferty zapraszamy do pozostawienia nam adresu email lub kontakt telefoniczny.

3 + 14 =

Administratorem Twoich danych osobowych jest GROM AGA Agnieszka Jasińska , z siedzibą w 81-815 Sopot, ul. Kraszewkiego 32/60. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Etapy współpracy

Jak się z nami współpracuje

5

Kontakt

W pierwszej kolejności zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na wszystkie pytania i ustalimy szczegóły pokazu.

9

Oględziny miejsca pokazu

Po ustaleniu wszystkich szczegółów i podpisaniu umowy, sprawdzamy miejsce w którym będzie odbywał się pokaz (o ile już go nie znamy). Po oględzinach ustalamy jakie musimy uzyskać pozwolenia i zabieramy się za ich zdobywanie.

Dzień pokazu

Na kilka godzin przed planowaną godziną pokazu, przyjeżdżamy w celu ustawienia sprzętu i wcześniej przygotowanych ładunków. W czasie pokazu nad wszystkim czuwa nasza ekipa która po występie sprząta teren.

Majeczka23

Ja u nich zamawiałam pokaz i uważam że zrobili to naprawdę profesjonalnie , wyszło powyżej moich oczekiwań.

Kristi

Widziałam pokaz który robił GROM w ostatnią sobotę , koło Faltomu w Rumii ,strasznie mi się podobały te fajerwerki. Porozmawiałam na miejscu z panem który to robił i umówiłam sie na spotkanie w sprawie fajerwerków na moim weselu.

Magdalena Z.

Zdecydowanie polecam !
W czerwcu zeszłego roku miałam wesele W Bardo i fajerwerki zamówione w Gromie , było bombowo , wybuchowo i bezproblemowo.

Kasia

Wszystkich poszukujących wspaniałego pokazu jak najbardziej polecam Grom fajerwerki. Goście byli zachwyceni, kontakt super, niczym się nie trzeba przejmować. Uzgodniliśmy cenę, kolorystykę i czas pokazu w 5 minut. Zdecydowanie polecam.

gawińska

Korzystałam z usług Gromu , jestem bardzo zadowolona.